Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Jesteśmy partnerem medycznym Małopolskich Targów Żywności

Jesteśmy partnerem medycznym Małopolskich Targów Żywności

To wydarzenie promujące lokalne produkty i potrawy organizowane przez Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Po raz kolejny mamy przyjemność wspierać kulinarną imprezę.

Rosnące zainteresowanie kuchnią tradycyjną i regionalną, a także wzrastająca świadomość konsumencka wśród mieszkańców Małopolski sprawiła, że Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie w dniach 25 - 26 września 2021 r. na terenie kampusu przy ul. Balickiej 253. organizuje Małopolskie Targi Żywności „Zasmakuj z UR”.

Grupa Scanmed już po raz kolejny jest partnerem medycznym tego wydarzenia. Uczestnicy będą mogli odwiedzić stoiska z tradycyjną i regionalną żywnością, wziąć udział w pokazach kulinarnych i zajęciach z animatorami, skorzystać z porad żywieniowych, zapoznać się z ofertami agroturystycznymi i cieszyć się wieloma innymi atrakcjami. 


Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.