Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Grupa Scanmed wspiera walkę z pandemią

Grupa Scanmed wspiera walkę z pandemią

W ramach realizacji misji publicznej, Grupa Scanmed od samego początku pandemii jest zaangażowana w walkę z COVID-19 i podejmuje zdwojone wysiłki w celu zapewnienia pomocy Pacjentom w swoich szpitalach i centrach medycznych.

Podczas dzisiejszej konferencji Ministra Zdrowia i Związku Pracodawców Medycyny Prywatnej Grupa Scanmed, jako jeden z członków Związku, zadeklarowała mocne wsparcie walki z pandemią poprzez udostępnienie w swoich placówkach w całej Polsce ponad 300 miejsc dla pacjentów chorych na COVID-19.

"Nowa rzeczywistość, z którą przyszło nam się mierzyć, wymaga solidarności i wsparcia całego środowiska medycznego. Kluczowa jest tutaj rola personelu, który nieprzerwanie od pierwszych dni pandemii wykazuje się wielkim zaangażowaniem. Dziękując Wam za dotychczasową wyjątkową postawę, proszę jednocześnie o wytrwałość niezbędną dla ratowania życia Pacjentów" – powiedział Hubert Bojdo, Prezes Zarządu Scanmed S.A., Członek Zarządu Związku Pracodawców Medycyny Prywatnej.

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.