Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Festiwal Zaczarowanej Piosenki: dbamy o bezpieczeństwo uczestników

Festiwal Zaczarowanej Piosenki: dbamy o bezpieczeństwo uczestników

Podczas koncertów organizowanych przez Fundację Anny Dymnej Mimo Wszystko, można posłuchać uzdolnionych artystów z niepełnosprawnościami. Zespół ratunkowy Scanmed czuwał nad bezpiecznym przebiegiem wydarzenia.

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” wybudowała i prowadzi dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne: „Dolinę Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach i Warsztaty Terapii Zajęciowej w nadbałtyckim Lubiatowie. Zajmuje się także wspieraniem leczenia, rehabilitacji oraz edukacji.

Jedną z inicjatyw Fundacji jest Festiwal Zaczarowanej Piosenki – wyjątkowe muzyczne święto, podczas którego prezentują się młodzi, utalentowani artyści z niepełnosprawnościami.

Grupa Scanmed miała przyjemność po raz kolejny wesprzeć to wydarzenie. Zespół ratowników zapewniał zabezpieczenie medyczne imprezy, czuwając nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników.

Pomaganie jest w DNA naszej Grupy, dlatego tym bardziej mamy satysfakcję, wspieramy równie pożyteczne przedsięwzięcia. 


Zdjęcie: Sylwia Penc 

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.