Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Dożynki Prezydenckie - SPAŁA 2019. Zabezpieczaliśmy od strony medycznej

Dożynki Prezydenckie - SPAŁA 2019. Zabezpieczaliśmy od strony medycznej

Nasi ratownicy medyczni w akcji!

Dwa zespoły ratownictwa medycznego Scanmed czuwały nad bezpieczeństwem Prezydenta Andrzeja Dudy i jego Małżonki oraz osób biorących udział w corocznych Dożynkach Prezydenckich, które odbyły się w miniony weekend w Spale. Impreza ta po raz pierwszy została zorganizowana w 1927 r. przez Ignacego Mościckiego i do tej pory jest kontynuowana przez kolejnych Prezydentów RP. Tuż po uroczystej Mszy świętej w Kaplicy Polowej AK barwny korowód dożynkowy przechodzi z kościoła na Stadion Centralnego Ośrodka Sportu, gdzie na scenie dożynkowej odbywa się część oficjalna imprezy. Obok pozostałych zespołów ludowych, wydarzenie zostało uświetnione występem jednego z największych polskich zespołów artystycznych odwołujący się do tradycji polskiej muzyki i tańca ludowego – „Mazowsze”.

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.