Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Dbamy o Twój wzrok

Dbamy o Twój wzrok

Dla Pacjentów Centrum Medycznego Scanmed korzystających z wizyt u okulisty przygotowaliśmy rabat w wysokości 10% na okulary jednoogniskowe i 10% na soczewki progresywne.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty usług naszego Salonu optycznego mieszczącego się w Centrum Medycznym Scanmed w Krakowie.

W asortymencie Salonu optycznego znajdują się okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne wiodących i modnych marek, soczewki kontaktowe firmy Ciba vision-Alcon, akcesoria do okularów i soczewek. Zapewniamy też dobór okularów dla dzieci – mamy dla nich wiele ciekawych propozycji oprawek. Soczewki okularowe dostępne w naszym Salonie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy soczewki organiczne z powłoką utwardzająca, antyrefleksyjną, fotochromową oraz soczewki progresywne.

Oferujemy Państwu również serwis i naprawy okularów. Ponadto w naszym Salonie istnieje możliwość wykonania okularów w ciągu godziny.

Salon Optyczny

Centrum Medyczne Scanmed (III piętro),
ul. Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
Godziny otwarcia : pn.-pt. 8:00 – 16:00

Kontakt:
Tel.: 785 055 725
E-mail: optyk@scanmed.pl

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.