Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Dbamy o Twój wzrok

Dbamy o Twój wzrok

Dla Pacjentów Centrum Medycznego Scanmed korzystających z wizyt u okulisty przygotowaliśmy rabat w wysokości 10% na okulary jednoogniskowe i 10% na soczewki progresywne.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty usług naszego Salonu optycznego mieszczącego się w Centrum Medycznym Scanmed w Krakowie.

W asortymencie Salonu optycznego znajdują się okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne wiodących i modnych marek, soczewki kontaktowe firmy Ciba vision-Alcon, akcesoria do okularów i soczewek. Zapewniamy też dobór okularów dla dzieci – mamy dla nich wiele ciekawych propozycji oprawek. Soczewki okularowe dostępne w naszym Salonie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy soczewki organiczne z powłoką utwardzająca, antyrefleksyjną, fotochromową oraz soczewki progresywne.

Oferujemy Państwu również serwis i naprawy okularów. Ponadto w naszym Salonie istnieje możliwość wykonania okularów w ciągu godziny.

Salon Optyczny

Centrum Medyczne Scanmed (III piętro),
ul. Armii Krajowej 5
30-150 Kraków
Godziny otwarcia : pn.-pt. 8:00 – 16:00

Kontakt:
Tel.: 785 055 725
E-mail: optyk@scanmed.pl

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

20 grudzień 2018

Świąteczne godziny otwarcia

9 październik 2018

Zadbaj o swój uśmiech!

2 wrzesień 2018

Zdrowe studiowanie

Wszystkie aktualności
×

Korzystanie ze strony wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia