Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie - Liderem w leczeniu AMD

Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie - Liderem w leczeniu AMD

Jesteśmy liderem w ilości Pacjentów leczonych w Programie Lekowym – Leczenie Neowaskularnej (wysiękowej) Postaci Zwyrodnienia Plamki związanej w wiekiem (AMD).

Co to jest AMD?

AMD to zwyrodnienie plamki żółtej oka związane z wiekiem, które występuje najczęściej u osób po 45 roku życia. W jej początkowym stadium linie proste zaczynają falować, łamać się i zanikać. Następnie obraz, zwłaszcza w środku pola widzenia staje się niewyraźny.

Na czym polega leczenie AMD?

Leczenie AMD odbywa się za pomocą serii iniekcji doszklistowych. Terapia ta pozwala w znacznym stopniu zahamować postęp choroby, a u większości Pacjentów poprawić ostrość wzroku.

Zapraszamy do Weiss Klinik i Szpitala Św. Rafała

Bezpłatną pomoc chorym cierpiącym na tę podstępną chorobę oferuje w ramach prowadzonego w ramach NFZ programu lekowego Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie oraz Szpital św. Rafała w Krakowie Łącznie leczymy ponad 1200 Pacjentów, co czyni nas liderami w terapii AMD w skali całego kraju.

Chcesz dowiedz się więcej?
Sprawdź


Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.