Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Brakowanie: zdjęcia RTG

Brakowanie: zdjęcia RTG

Scanmed S.A. z siedzibą w Krakowie informuje, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa planowane jest zniszczenie następującej dokumentacji medycznej: 

  • Zdjęcia RTG z lat 1967-2009 

Osoby zainteresowane odbiorem oryginału dokumentacji medycznej przeznaczonej do zniszczenia mogą ubiegać się o jej odbiór do po uprzednim złożeniu wniosku. Wniosek można złożyć osobiście w każdej placówce Scanmed S.A. lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: grzegorz.szymanek@scanmed.pl w terminie do 18 lipca 2020 r. 

Po w/w terminie dokumentacja medyczna zostanie zniszczona bez możliwości otworzenia danych osobowych. 

Podstawa prawna: art. 29 ust. 2 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (tekst jednolity: Dz.U. z 2019 r. poz. 1127 ze zm.)

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny