Wszystkie usługi

Cała Polska
Wróć

Bezpłatne konsultacje uroginekologiczne w CM w Warszawie

Bezpłatne konsultacje uroginekologiczne w CM w Warszawie

Czy wiesz, że 1/3 Polek cierpi z powodu dysfunkcji dna miednicy mniejszej?

Dzięki dobrze przeprowadzonemu treningowi i rehabilitacji możesz zminimalizować ryzyko wystąpienia nietrzymania moczu, obniżenia narządów rodnych oraz poprawić jakość swojego życia seksualnego.

Odzyskaj siebie! Zapisz się na bezpłatną KONSULTACJĘ FIZJOTERAPEUTY UROGINEKOLOGINCZEGO w Centrum Medycznym Scanmed w Warszawie!

Zadzwoń: 785051883

Nasz Zespół zajmuje się leczeniem nietrzymania moczu wykorzystując wszystkie dostępne obecnie formy leczenia – począwszy od farmakologii, poprzez rehabilitację i zmianę stylu życia, aż po leczenie operacyjne. Dodatkowo leczymy dolegliwości związane z obniżeniem narządów miednicy mniejszej.

W dniach 26.09 – 05.10 zapraszamy na bezpłatne konsultacje fizjoterapeuty uroginekologicznego w Centrum Medycznym Scanmed w Warszawie!  

Więcej aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi wiadomościami i artykułami o medycynie i zdrowiu.

Wszystkie aktualności

Drogi użytkowniku!

Wykryliśmy, że możesz używać przestarzałej wersji przeglądarki która nie jest kompatybilna z naszą stroną. W celu uzyskania prawidłowego działania serwisu, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki.

Kontynuuj mimo tego
Aktualizuj
Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia
Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój Europejski Fundusz Społeczny
X

Korzystając ze strony upewnij się, że adres strony to https://scanmed.pl oraz czy przy adresie widnieje kłódka potwierdzająca, że strona posiada ważny certyfikat wydany na Scanmed S.A.