Pracownicy po godzinach

O wartości zdrowia w Grupie Scanmed Multimeids chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Dbając o zdrowie naszych Pacjentów nie zapominamy także o naszym. Dlatego też zapraszamy Pracowników Grupy do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Biznes Liga

Pierwszym aktywnym działaniem Pracowników Grupy Scanmed Multimedis jest udział w tegorocznej edycji piłkarskiej Biznes Ligi.  Nasz zespół w debiutanckim sezonie zajął  8. miejsce w III Lidze. 

Drużynę dzielnie reprezentowali pracownicy różnych działów w tym lekarze, ratownicy medyczni, pracownicy obsługi klienta czy administracji. Najlepszym, obiektywnym świadectwem poczynań naszych piłkarzy jest komentarz zamieszczony na stronie organizatora turnieju:

„Scanmed Multimedis S.A. swój debiutancki sezon zapisać chyba może po stronie plusów. Ekipa czerwonych spisywała się całkiem dzielnie, notując kilka wartościowych wyników, ale i parę wpadek. Wszystko to złożyło się na ósmą miejsce w stawce, choć istniała duża szansa, by było to miejsce znacznie wyższe. Parokrotnie drużynie zabrakło jednak szczęścia i postawienia „kropki nad i, która potrafiłaby przekuć porażkę w zwycięstwo.”

Przed naszą drużyną zapewne kolejny piłkarski sezon. Mocno trzymamy kciuki za zawodników i życzymy miejsca tym razem w pierwszej trójce.

 

1378297219-40417 1378297213-40404 1369799527-30297

 

Zachęceni wynikami sportowymi, a przede wszystkim atmosferą jaka towarzyszyła drużynie piłkarskiej podczas zawodów, Pracownicy Grupy Scanmed Multimedis biorą udział w rozgrywkach piłki siatkowej Biznes Ligii drużyn mieszanych.  W grę zaangażowali się głównie przedstawicielki i przedstawiciele Działu Telefonicznej Obsługi Klienta i Działu Obsługi Klienta. Drużyna Scanmed Multimedis zanotowała pierwsze zwycięstwo pokonując zespół przeciwników 3:2.

Mamy nadzieję, że ostatnie zwycięstwo to tylko przedsmak dalszych sukcesów……

Niniejszym informujemy, że funkcję Dyrektora Medycznego Szpitala Św. Rafała w Krakowie objął Pan Profesor Ryszard Gajdosz, natomiast funkcję Dyrektora Operacyjnego – Pani Agnieszka Sak-Ciężadło.

Profesor Ryszard Gajdosz od ponad 8 lat związany jest z Grupą Scanmed, a od 2012 r. piastuje stanowisko Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w naszym Szpitalu. Pan Profesor to specjalista o nieprzeciętnych kwalifikacjach oraz wyjątkowym podejściu do Pacjentów. Jest niekwestionowanym autorytetem w środowisku medycznym.

Zainteresowania naukowe i zawodowe Prof. Gajdosza obejmują urazy czaszkowo-mózgowe, ciężkie zakażenia, niewydolność oddechową, zaburzenia immunologiczne w anestezjologii i intensywnej terapii. Pan Profesor jest współautorem Ogólnopolskiego Programu Kontroli Zakażeń Szpitalnych oraz Wytycznych Postępowania Anestezjologicznego w zakresie znieczuleń przewodowych w warunkach okołooperacyjnej profilaktyki przeciwzakrzepowej. Jest członkiem m.in. Amerykańskiego Towarzystwa Anestezji Regionalnej, Europejskiego Towarzystwa Anestezjologów, Polskiego Towarzystwo Zakażeń Wewnątrzszpitalnych, Polskiej Akademii Nauk, a także wiceprezesem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Stanów Nagłych i Katastrof. Pan Profesor wykłada w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W sierpniu br. otrzymał wysoką nagrodę Państwową nadaną przez Ministra Zdrowia „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.

Pani Agnieszka Sak-Ciężadło jest absolwentką kierunku Zdrowie Publiczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest związana ze Scanmedem od 2008 r., pracując w Szpitalu Św. Rafała od początku jego działalności. Od ponad 7 lat jest odpowiedzialna za nadzór nad Administracją Medyczną Szpitala oraz organizację udzielania świadczeń. Od 2015 r. koordynuje opracowanie oraz wdrożenie standardów realizacji usług medycznych w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej w Grupie Scanmed.

×