O wartości zdrowia w Grupie Scanmed chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Dbając o zdrowie naszych Pacjentów nie zapominamy także o naszym. Dlatego też zapraszamy Pracowników Grupy do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Biznes Liga

Pierwszym aktywnym działaniem Pracowników Grupy Scanmed jest udział w tegorocznej edycji piłkarskiej Biznes Ligi.  Nasz zespół w debiutanckim sezonie zajął  8. miejsce w III Lidze. 

Drużynę dzielnie reprezentowali pracownicy różnych działów w tym lekarze, ratownicy medyczni, pracownicy obsługi klienta czy administracji. Najlepszym, obiektywnym świadectwem poczynań naszych piłkarzy jest komentarz zamieszczony na stronie organizatora turnieju:

„Scanmed Multimedis S.A. swój debiutancki sezon zapisać chyba może po stronie plusów. Ekipa czerwonych spisywała się całkiem dzielnie, notując kilka wartościowych wyników, ale i parę wpadek. Wszystko to złożyło się na ósmą miejsce w stawce, choć istniała duża szansa, by było to miejsce znacznie wyższe. Parokrotnie drużynie zabrakło jednak szczęścia i postawienia „kropki nad i, która potrafiłaby przekuć porażkę w zwycięstwo.”

Przed naszą drużyną zapewne kolejny piłkarski sezon. Mocno trzymamy kciuki za zawodników i życzymy miejsca tym razem w pierwszej trójce.Zachęceni wynikami sportowymi, a przede wszystkim atmosferą jaka towarzyszyła drużynie piłkarskiej podczas zawodów, Pracownicy Grupy Scanmed biorą udział w rozgrywkach piłki siatkowej Biznes Ligii drużyn mieszanych.  W grę zaangażowali się głównie przedstawicielki i przedstawiciele Działu Telefonicznej Obsługi Klienta i Działu Obsługi Klienta. Drużyna Scanmed zanotowała pierwsze zwycięstwo pokonując zespół przeciwników 3:2.

Mamy nadzieję, że ostatnie zwycięstwo to tylko przedsmak dalszych sukcesów.