Lipcowe promocje czekają na Ciebie!

Lipcowe promocje czekają na Ciebie

Wakacje to doskonały czas, aby znaleźć chwilę i w przyjemnej atmosferze zadbać o siebie. W naszym Centrum Medycyny Estetycznej przygotowaliśmy specjalną ofertę lipcowych rabatów:

  • termolifting Zaffiro – 40%
  • mezoterapia Nanopore – 30%
  • leczenie nadpotliwości Botoxem – 20%
  • korekcja zmarszczek Botoxem – 20%

Serdecznie zapraszamy!


Piękna skóra na lato!

Centrum Medycyny Estetycznej

Nasz Zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale wiedzą czego potrzebuje Twoja skóra w zależności od pory roku. Lato dla cery to prawdziwe wyzwanie! Gorące powietrze i promienie słoneczne sprzyjają powstawaniu zmarszczek. Dodatkowo upał niekorzystnie wpływa na nawodnienie ciała w tym skóry.

Chcesz skutecznie poprawić kondycję skóry? Zadzwoń i umówi się na bezpłatną konsultację lekarza medycyny estetycznej. Konsultacji udziela lekarz medycyny estetycznej Małgorzata Ozaist.

Serdecznie zapraszamy!


Centrum Medycyny Estetycznej

Centrum Medycyny Estetycznej


Dzień Matki

Dzień Matki 2017

Kwietniowe promocje na zabiegi medycyny estetycznej

Scanmed Centrum Medycyny Estetycznej w Krakowie

Skorzystaj ze specjalnej oferty na zabiegi medycyny estetycznej w Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed

Z OKAZJI NADCHODZĄCEJ WIOSNY OFERUJEMY

Skóra odwodniona, pozbawiona witalności 30 % rabatu na mezoterapię NANOPORE – za pomocą punkcji elektrycznej do skóry dostarczane są cenne składniki: kwas hialuronowy, aminokwasy, koenzymy, peptydy biomimetyczne, kwasy nukleinowe.

Ostatni dzwonek na intensywną regenerację skóry 20 % rabatu na PEELING MEDYCZNY FERULAC PEEL- medyczny zabieg antyoksydacyjny najnowszej generacji, który łączy technologię Nanotech z działaniem antyoksydacyjnych składników aktywnych, takich jak kwas ferulowy czy floretyna.

Ekspresowy zabieg piękności 25 % rabatu na ACADEMIE- MORELOWY SPOKÓJ – zabieg witaminowy dla każdego rodzaju skóry, doskonały dla cery normalnej i mieszanej. Zabieg nawilża, wygładza, regeneruje skórę po zimie. Błyskawicznie usuwa zmęczenie i rozświetla skórę.

ZAPRASZAMY
Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Podgórska 36, Kraków

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 669 051 500

Święto Kobiet

scanmed_CME_plakat_A3_03-2017 03