Wspieramy Fundację Mam Marzenie

Tegoroczny Ogólnopolski Dzień Marzeń Fundacji Mam Marzenie ponownie odbył się we współpracy
z Fundacją Scanmed oraz firmą Scanmed SA.

Na kolorowym stoisku w Szpitalu Pluszowego Misia odbyły się między innymi bezpłatne konsultacje medyczne oraz pomiary wagi i wzrostu przybyłych dzieci. Zgromadzeni Goście wzięli także udział
w kursie pomocy przedmedycznej. Nie zabrakło również ciekawych gier i zabaw dla najmłodszych. Ponadto wręczone zostały zaproszenia na bezpłatne konsultacje pediatryczne i badania przesiewowe dla dzieci do Centrum Medycznego SCANMED.

Historia Ogólnopolskiego Dnia Marzeń rozpoczęła się od niezwykłego spotkania z krakowskim Marzycielem – Krystianem. Wybraliśmy się na wizytę do Krystiana, aby poznać jego największe marzenie. Ku zdziwieniu wszystkich wolontariuszy, marzenie chłopca było wyjątkowe. Krystian bowiem zamarzył o przebadaniu jego kolegów i koleżanek pod kątem wykrywania nowotworów, „aby nikt nie musiał cierpieć tak jak ja”. Swoim marzeniem Krystian zapoczątkował coroczną akcję „Ogólnopolski Dzień Marzeń”.

Dziękujemy Fundacji Mam Marzenie za zaufanie oraz dotychczasową współpracę. I już nie możemy się doczekać kolejnego wydarzenia, które wspólnie zorganizujemy we wrześniu 2017 roku.

Fundacja Scanmed wspiera Fundację Mam Marzenie

Fundacja Scanmed wspiera Fundację Mam Marzenie

Fundacja Scanmed wspiera Fundację Mam Marzenie

Fundacja Scanmed wspiera Fundację Mam Marzenie