W trosce o Państwa zdrowie i we współpracy z naszymi lekarzami różnych specjalności, stworzyliśmy przemyślane programy profilaktyczne. Są one dostosowane do potrzeb różnych grup Pacjentów
w zależności od wieku, płci, stylu życia. Realizacja programów odbywa się w ciągu maksymalnie 2 dni w naszych Centrach Medycznych we Wrocławiu (ul. Parkowa 46, ul. Krasińskiego 9).

Rok ma 365 dni – znajdź 2 dni dla swojego zdrowia! Wybierz program profilaktyczny idealny dla Ciebie.

W ramach Programów profilaktycznych zapewniamy Państwu:

  • kompleksowe badania z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej
  • konsultacje lekarzy specjalistów będących ekspertami w swoich dziedzinach
  • komfortową realizację programu oraz jego pełną koordynację

Pamiętajmy! Regularna kontrola zdrowia ma znaczący wpływ na jakość i długość życia. Bez względu na wiek powinniśmy badać się regularnie dla własnego bezpieczeństwa i z myślą o naszych najbliższych. Badania profilaktyczne zwiększają nasze szanse na dalsze zdrowe życie.

WYBIERAJĄC PROGRAM PROFILAKTYCZNY W SCANMED, WYBIERAJĄ PAŃSTWO BEZPIECZEŃSTWO!

Zapewniamy Państwu pełny zakres świadczeń medycznych – począwszy od konsultacji specjalistycznych, poprzez szeroką ofertę badań diagnostyki obrazowej, badania analityczne, aż po leczenie szpitalne w przypadku wykazania nieprawidłowości zdrowotnych. Nasze Centra Medyczne wraz ze Szpitalem św. Rafała tworzą zaplecze do szybkiego działania, kompleksowego leczenia pod okiem doświadczonej kadry medycznej z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Więcej informacji na temat Programów profilaktycznych uzyskają Państwo w Centrach Medycznych Scanmed we Wrocławiu (ul. Parkowa 46, ul. Krasińskiego 9).

Kontakt

Telefoniczne Centrum Obsługi: 12 629 88 00
Mail: magdalena.jeziorska@scanmed.pl