Aktualności

banner_Wawa_Poznań 23 lutego 2018

Dzień zdrowych kobiet!

W dniu 8 marca zapraszamy na akcję profilaktyki kobiecego zdrowia – w jej ramach proponujemy Pacjentkom bezpłatne badanie cytologiczne. Dodatkowo w dniach 23 lutego – 12 marca proponujemy Paniom 20% zniżki na badanie USG piersi. Zapraszamy!

8 MARCA – BEZPŁATNA CYTOLOGIA

Według statystyk około 30% polskich kobiet nigdy w życiu nie miało wykonanej cytologii! Nie zaliczaj się do tej grupy! Dlaczego należy wykonywać badanie cytologiczne? Cytologia pozwala wykrywać raka szyjki macicy w stanie przedrakowym. Umożliwia tez dokładne diagnozowanie innych zmian w obrębie szyjki macicy np. nadżerki, która, choć powszechna i zwykle niegroźna, zaniedbana może przekształcić się w nowotwór. Badanie pozwala także wykryć bakterie, grzyby, pierwotniaki.

W DNIACH 23 LUTEGO – 12 MARCA – 20% ZNIŻKI NA BADANIE USG PIERSI

Badanie ultrasonograficzne piersi jest bezbolesną nieinwazyjną techniką wykrywania zmian patologicznych w sutku. Badanie to jest adresowane przede wszystkim do kobiet, które nie ukończyły 40 roku życia. USG piersi jest też niezbędnym uzupełnieniem badania mammograficznego – także z uwagi na możliwość częstego jego powtarzania. Jako badanie profilaktyczne powinno być wykonywane nie rzadziej niż raz na dwa lata (najlepiej raz do roku).

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Medyczne Scanmed
ul. Przemysłowa 46A w Poznaniu
Telefoniczne Centrum Obsługi: 12 629 88 00