Aktualności

siatkarze 26 września 2016

Scanmed SA zdobył mistrzostwo w piłce siatkowej II Ligi – w rozgrywkach Biznes Ligii

W ramach rywalizacji piłki siatkowej Biznes Ligi, Grupę Scanmed reprezentuje zespół stworzony przez naszych pracowników.
Za nami pięć miesięcy gry pełnych emocji, przed nami finalne rozstrzygnięcia i celebracja trofeów na Gali Finałowej. W ostatnim meczu nasz zespół pokonał mocny zespół Can-Pack 2:1 i naszych zawodników tylko jeden mecz dzieli od mistrzostwa II ligi. Poniżej komentarz ze strony organizatora:

„Niewiele do świętowania zabrakło Scanmedowi, który wygrał najciekawiej zapowiadający się mecz przedostatniej kolejki fazy finałowej w II lidze. ,,Czerwoni’’ przełamali serię zwycięstw Can-Packu, ale strata seta oraz wygrana Selvity z Electroluxem 2:0 w setach sprawiła, że kwestia mistrzostwa wciąż pozostaje niewyjaśniona.”

Cotygodniowe mecze to dobra okazja do integracji i budowania zgranego zespołu. Firmowe rozgrywki siatkarskie niosą za sobą duży potencjał rozwojowy co pokazał obecny sezon. Zwiększona liczba uczestników podniosła atrakcyjność rozgrywek i wyrównała szanse rywalizacji w nowo utworzonych ligach.

Lada dzień koniec sezonu rozgrywek, a co za tym idzie Gala mistrzów sportu, czekamy na puchary i medale zawodników Scanmed.