ZMIANA TERMINU SPOTKANIA NA 28.04

Grupa Scanmed Multimedis prowadząca Szpital św. Rafała w Krakowie, we współpracy z Polskim Towarzystwem Uroginekologicznym, przygotowała cykl bezpłatnych prelekcji na temat szeroko rozumianej profilaktyki zdrowia intymnego kobiet. Panele dyskusyjne dotyczą tematów z zakresu zdrowia intymnego: ginekologii, gospodarki hormonalnej, metod terapeutycznych oraz najnowszych osiągnięć medycyny w zakresie ginekologii operacyjnej. Spotkania prowadzone są przez  doświadczonych specjalistów – praktyków, którzy od wielu lat z zaangażowaniem  dbają o zdrowie kobiet. Podczas prelekcji kompleksowo i w przyjazny sposób opowiadamy o najważniejszych dla kobiety obszarach jej zdrowia – dzięki czemu każda z uczestniczek wyjdzie z przydatną w praktyce wiedzą, motywacją i inspiracją do zmiany w zakresie działań profilaktycznych. Wszystkie uczestniczki serdecznie zapraszamy do udziału w panelach dyskusyjnych jak i do aktywnego zadawania pytań. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 28.04.2016 r.. Prowadzący: dr Wioletta Szepieniec i dr Marcin Mika  omówią temat dot. Rekonstrukcji piersi – powiększenie, podniesienie, zmniejszenie, likwidacja asymetrii czy całkowita odbudowa po mastektomii.

Więcej informacji na temat kolejnych spotkań uzyskają Państwo pod adresem: zdrowie.kobiety@scanmed.pl lub telefonicznie – 500 114 401.

ZIK8 zmiana terminuost-02