Aktualności

zdrowie kobiety400400 7 października 2015

ZDROWIE INTYMNE KOBIETY – najlepsi wykładowcy, nie poruszane nigdzie wcześniej tematy

Scanmed Szpital św. Rafała we współpracy z zespołem ginekologów oraz Polskim Towarzystwem Uroginekologicznym zaprasza na trzecią prelekcję w ramach cyklu „Zdrowie Intymne Kobiety”.

Tym razem tematem przewodnim będą „Małoinwazyjne techniki operacyjne w ginekologii i onkologii ginekologicznej (usunięcie torbieli, ognisk endometriozy, mięśniaków, zrostów)”.

Wykład poprowadzi prof. prof. Marcin Jóźwik - specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej, który wyjaśni na czym polegają małoinwazyjne techniki chirurgiczne. Za rozpowszechnianiem nowych technik operacyjnych przemawia przede wszystkim dużo mniej dolegliwości bólowych, mniejszy odsetek nawrotów schorzenia oraz szybszy powrót do pełnej aktywności. Stosuje się je głównie ze względu na mniejszą urazowość w porównaniu z tradycyjnymi metodami chirurgicznymi.

Wszystkie chętne Panie zapraszamy serdecznie do udziału w panelu dyskusyjnym jak i do aktywnego zadawania pytań.

Spotkanie odbędzie się 29 października o godz. 18.00  w Centrum Medycznym Scanmed Multimedis przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie (III piętro)

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod adresem: zdrowiekobiety@scanmed.pl lub telefonicznie 500 114 401.