Zdrowy Uśmiech

zdrowy-usmiech

Program ZDROWA UŚMIECH

Olśnij uśmiechem

Miejsce realizacji programu: Kraków

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy pragną zadbać o piękno swojego uśmiechu, opracowaliśmy specjalny program stomatologiczny ZDROWY UŚMIECH. Dzięki programowi w komfortowych warunkach i pod okiem wysoko wykwalifikowanego personelu będą Państwo mogli sprawdzić ogólny stan uzębienia, wykonać kompleksową higienizację jamy ustnej (skalling i piaskowanie) oraz skorzystać z profesjonalnego zabiegu wybielania zębów. Podczas trwania programu do dyspozycji pacjenta oddajemy lekarza stomatologa oraz asystentkę stomatologiczną, którzy czuwać będą nad koordynacją całej usługi jak i zaproponują Państwu rozwiązania dodatkowe w postaci planu profilaktyczno-leczniczego, mogącego poprawić wygląd i kondycję zębów. Zapewniamy Państwu bezbolesne wykonanie wszystkich zabiegów przeprowadzone przy użyciu nowoczesnej wiedzy, sprzętu i materiałów najwyższej jakości.

Decydując się na program zyskują Państwo nie tylko olśniewając uśmiech ale również oszczędność na poziomie 50%.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej informacji na temat programu mogą Państwo uzyskać bezpośrednio w naszych centrach medycznych lub pod nr telefonu: 801 462 988.

Zakres usług programu:

  • Konsultacja lekarza stomatologa
  • Przegląd jamy ustnej
  • Usuwanie kamienia nazębnego (scaling)
  • Usuwanie osadu nazębnego (piaskowanie)
  • Lakierowanie zębów
  • Wybielanie zębów metodą nakładkową
  • 10% rabatu na pozostałe usługi możliwe do wykonania w Centrum Stomatologii przy ul. Armii krajowej 5 w Krakowie

Kontakt

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem tel. 801 462 988
lub kierując zapytanie na adres email: dh@multimedis.pl

Regulamin