Aktualności

optyk foto 3 maja 2018

Salon optyczny

Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty usług naszego Salonu optycznego mieszczącego się w Centrum Medycznym Scanmed przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie. Od 1 maja 2018r nasz Salon mieści się na III piętrze.

W asortymencie Salonu optycznego znajdują się okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne wiodących i modnych marek, soczewki kontaktowe firmy Ciba vision-Alcon, akcesoria do okularów i soczewek. Zapewniamy też dobór okularów dla dzieci – mamy dla nich wiele ciekawych propozycji oprawek. Soczewki okularowe dostępne w naszym Salonie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy soczewki organiczne z powłoką utwardzająca, antyrefleksyjną, fotochromową oraz soczewki progresywne.

Oferujemy Państwu również serwis i naprawy okularów. Ponadto w naszym Salonie istnieje możliwość wykonania okularów w ciągu godziny.

Dla Pacjentów Centrum Medycznego Scanmed korzystających z wizyt u okulisty przygotowaliśmy rabat w wysokości 10% na okulary jednoogniskowe i 10% na soczewki progresywne.

Salon Optyczny

Centrum Medyczne Scanmed (III piętro),
ul. Armii Krajowej 5

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

Kontakt

optyk@scanmed.pl
785 055 725

Serdecznie zapraszamy!