Media o nas

Złota medycyna estetyczna

Implantacja złotych nici to zabieg, który nie jest w medycynie estetycznej nowością. Przeżywa on swoją drugą młodość. Dlaczego? Głównie za sprawą pojawienia się rzetelnych informacji oraz „lekarzy – fanów” złotych nici, którzy pokazali prawdziwy obraz zabiegu i jego efekty, a mitom związanym ze złotymi nićmi pozwolili odejść do lamusa – mówi lek. med. estetycznej Krzysztof Wyciszczak z Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis we Wrocławiu.

  • http://www.kobieta.byc.pl/index.php?parent=550&page=551&top=550&id=7032
  • http://www.wyspa-kobiet.pl/pielegnacja/medycyna_estetyczna/1526.html
  • http://www.ekobieta.net/news/z%C5%82ota-medycyna-estetyczna
  • http://www.biomedical.pl/aktualnosci/zlota-medycyna-estetyczna-4914.html
  • http://epracownik.edu.pl/a-9926-zlota-medycyna-estetyczna.html
  • http://kosmetyki.w.polsce.biz/a-6482-zlota-medycyna-estetyczna.html
  • http://www.aline.pl/a-607-zlota-medycyna-estetyczna.html
  • http://www.zadbajozdrowie.com/a-6372-zlota-medycyna-estetyczna.html
  • http://www.niezwykla-uroda.pl/a-943-zlota-medycyna-estetyczna.html
  • http://www.baletka.pl/a-9453-zlota-medycyna-estetyczna.html

Niniejszym informujemy, że funkcję Dyrektora Medycznego Szpitala Św. Rafała w Krakowie objął Pan Profesor Ryszard Gajdosz, natomiast funkcję Dyrektora Operacyjnego – Pani Agnieszka Sak-Ciężadło.

Profesor Ryszard Gajdosz od ponad 8 lat związany jest z Grupą Scanmed, a od 2012 r. piastuje stanowisko Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w naszym Szpitalu. Pan Profesor to specjalista o nieprzeciętnych kwalifikacjach oraz wyjątkowym podejściu do Pacjentów. Jest niekwestionowanym autorytetem w środowisku medycznym.

Zainteresowania naukowe i zawodowe Prof. Gajdosza obejmują urazy czaszkowo-mózgowe, ciężkie zakażenia, niewydolność oddechową, zaburzenia immunologiczne w anestezjologii i intensywnej terapii. Pan Profesor jest współautorem Ogólnopolskiego Programu Kontroli Zakażeń Szpitalnych oraz Wytycznych Postępowania Anestezjologicznego w zakresie znieczuleń przewodowych w warunkach okołooperacyjnej profilaktyki przeciwzakrzepowej. Jest członkiem m.in. Amerykańskiego Towarzystwa Anestezji Regionalnej, Europejskiego Towarzystwa Anestezjologów, Polskiego Towarzystwo Zakażeń Wewnątrzszpitalnych, Polskiej Akademii Nauk, a także wiceprezesem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Stanów Nagłych i Katastrof. Pan Profesor wykłada w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W sierpniu br. otrzymał wysoką nagrodę Państwową nadaną przez Ministra Zdrowia „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.

Pani Agnieszka Sak-Ciężadło jest absolwentką kierunku Zdrowie Publiczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest związana ze Scanmedem od 2008 r., pracując w Szpitalu Św. Rafała od początku jego działalności. Od ponad 7 lat jest odpowiedzialna za nadzór nad Administracją Medyczną Szpitala oraz organizację udzielania świadczeń. Od 2015 r. koordynuje opracowanie oraz wdrożenie standardów realizacji usług medycznych w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej w Grupie Scanmed.

×