Komunikaty prasowe

Z myślą o dzieciach

Z okazji dnia dziecka CM Medrun przygotowało specjalną akcję profilaktyczną. W dniach 28 maja – 9 czerwca zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarzy specjalistów dziecięcych.

- Profilaktyka jest podstawową kwestią w zakresie ochrony zdrowia. Niestety bardzo często zaniedbywaną. Regularne badania i konsultacje są szczególnie ważne dla zdrowia dzieci. Ważne by sprawdzać stan zdrowia dziecka regularnie, a nie dopiero kiedy pojawią się pierwsze objawy – mówi Rafał Uniczko z CM Medycznego Medrun.

W ramach akcji „Z myślą o dzieciach” można skorzystać z:

bezpłatnych konsultacji pediatrycznych

bezpłatnych konsultacji chirurga dziecięcego

bezpłatnych konsultacji alergologa dziecięcego

bezpłatnych konsultacji neonatologa

bezpłatnych konsultacji neurologa dziecięcego

bezpłatnych konsultacji ortopedy dziecięcego

Centrum Medyczne Medrun specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej opieki medycznej dla dzieci. Placówka oferuje opiekę 14 pediatrów i 19 specjalistów dziecięcych. CM Medrun należy do Grupy Scanmed Multimedis, która od początku swojej działalności angażuje się w działalność na rzecz promocji profilaktyki i edukacji prozdrowotnej. Każdego roku z akcji przygotowanych przez Grupę Scanmed Multimedis korzysta ponad 10 000 osób.

Więcej informacji na temat akcji profilaktycznej można uzyskać pod numerem Telefonicznego Centrum Obsługi: 801-462-988. Pod tym numerem można się również umówić na bezpłatną konsultację.

Więcej informacji www.medrun.pl

***

Centrum Medyczne Medrun należy do Grupy Scanmed Multimedis, jednego z największych dostawców opieki medycznej w Polsce, oferującego kompleksową opiekę medyczną w ramach 21 placówek na terenie całego kraju.

W Centrum Medycznym Medrun do dyspozycji naszych Pacjentów oddanych jest ponad 100 specjalistów działających w szerokim spektrum specjalizacji – od podstawowej opieki zdrowotnej poprzez konsultacje specjalistyczne do diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. W przychodni zostały wydzielone poradnie pediatryczne dla dzieci zdrowych i chorych.

Niniejszym informujemy, że funkcję Dyrektora Medycznego Szpitala Św. Rafała w Krakowie objął Pan Profesor Ryszard Gajdosz, natomiast funkcję Dyrektora Operacyjnego – Pani Agnieszka Sak-Ciężadło.

Profesor Ryszard Gajdosz od ponad 8 lat związany jest z Grupą Scanmed, a od 2012 r. piastuje stanowisko Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w naszym Szpitalu. Pan Profesor to specjalista o nieprzeciętnych kwalifikacjach oraz wyjątkowym podejściu do Pacjentów. Jest niekwestionowanym autorytetem w środowisku medycznym.

Zainteresowania naukowe i zawodowe Prof. Gajdosza obejmują urazy czaszkowo-mózgowe, ciężkie zakażenia, niewydolność oddechową, zaburzenia immunologiczne w anestezjologii i intensywnej terapii. Pan Profesor jest współautorem Ogólnopolskiego Programu Kontroli Zakażeń Szpitalnych oraz Wytycznych Postępowania Anestezjologicznego w zakresie znieczuleń przewodowych w warunkach okołooperacyjnej profilaktyki przeciwzakrzepowej. Jest członkiem m.in. Amerykańskiego Towarzystwa Anestezji Regionalnej, Europejskiego Towarzystwa Anestezjologów, Polskiego Towarzystwo Zakażeń Wewnątrzszpitalnych, Polskiej Akademii Nauk, a także wiceprezesem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Stanów Nagłych i Katastrof. Pan Profesor wykłada w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W sierpniu br. otrzymał wysoką nagrodę Państwową nadaną przez Ministra Zdrowia „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.

Pani Agnieszka Sak-Ciężadło jest absolwentką kierunku Zdrowie Publiczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest związana ze Scanmedem od 2008 r., pracując w Szpitalu Św. Rafała od początku jego działalności. Od ponad 7 lat jest odpowiedzialna za nadzór nad Administracją Medyczną Szpitala oraz organizację udzielania świadczeń. Od 2015 r. koordynuje opracowanie oraz wdrożenie standardów realizacji usług medycznych w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej w Grupie Scanmed.

×