Komunikaty prasowe

Z myślą o dzieciach

Z okazji dnia dziecka CM Medrun przygotowało specjalną akcję profilaktyczną. W dniach 28 maja – 9 czerwca zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarzy specjalistów dziecięcych.

- Profilaktyka jest podstawową kwestią w zakresie ochrony zdrowia. Niestety bardzo często zaniedbywaną. Regularne badania i konsultacje są szczególnie ważne dla zdrowia dzieci. Ważne by sprawdzać stan zdrowia dziecka regularnie, a nie dopiero kiedy pojawią się pierwsze objawy – mówi Rafał Uniczko z CM Medycznego Medrun.

W ramach akcji „Z myślą o dzieciach” można skorzystać z:

bezpłatnych konsultacji pediatrycznych

bezpłatnych konsultacji chirurga dziecięcego

bezpłatnych konsultacji alergologa dziecięcego

bezpłatnych konsultacji neonatologa

bezpłatnych konsultacji neurologa dziecięcego

bezpłatnych konsultacji ortopedy dziecięcego

Centrum Medyczne Medrun specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej opieki medycznej dla dzieci. Placówka oferuje opiekę 14 pediatrów i 19 specjalistów dziecięcych. CM Medrun należy do Grupy Scanmed Multimedis, która od początku swojej działalności angażuje się w działalność na rzecz promocji profilaktyki i edukacji prozdrowotnej. Każdego roku z akcji przygotowanych przez Grupę Scanmed Multimedis korzysta ponad 10 000 osób.

Więcej informacji na temat akcji profilaktycznej można uzyskać pod numerem Telefonicznego Centrum Obsługi: 801-462-988. Pod tym numerem można się również umówić na bezpłatną konsultację.

Więcej informacji www.medrun.pl

***

Centrum Medyczne Medrun należy do Grupy Scanmed Multimedis, jednego z największych dostawców opieki medycznej w Polsce, oferującego kompleksową opiekę medyczną w ramach 21 placówek na terenie całego kraju.

W Centrum Medycznym Medrun do dyspozycji naszych Pacjentów oddanych jest ponad 100 specjalistów działających w szerokim spektrum specjalizacji – od podstawowej opieki zdrowotnej poprzez konsultacje specjalistyczne do diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. W przychodni zostały wydzielone poradnie pediatryczne dla dzieci zdrowych i chorych.