Aktualności

kkr_1400400 9 września 2014

Scanmed Multimedis partnerem projektu Krakowska Karta Rodzinna 3+

Scanmed Multimedis został jednym z partnerów programu Krakowska Karta Rodzinna 3+. To system ulg skierowany dla rodzin liczących co najmniej troje dzieci.
Program Krakowska Karta Rodzinna 3+ adresowany jest do wszystkich rodzin zamieszkałych na terenie Krakowa, składających się z rodziców (jednego rodzica), mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci, bez względu na kryterium dochodowe.
„Cieszymy się, że mogliśmy zostać po raz kolejny partnerem programu organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa. W swojej pracy angażujemy się w działalność społeczną, w szczególności w obszarze ochrony zdrowia – m.in. organizujemy cykliczne akcje profilaktyczne i edukacyjne, wspieramy wydarzenia sportowe i kulturalne. Ważnym elementem misji Scanmed Multimedis jest działanie na rzecz społeczności lokalnej – i misję tę konsekwentnie realizujemy” – powiedziała Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

 
W ramach Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ rodziny wielodzietne mogą skorzystać z wielu zniżek oferowanych przez Centra Medyczne Scanmed Multimedis*:

 • konsultacje specjalistyczne (ponad 30 specjalizacji) – 60 zł
 • 15% rabatu na wszystkie badania analityczne
 • 15% rabatu na szerokie spektrum badań diagnostyki obrazowej (m.in. tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, badania RTG)
 • 20% rabatu na badania USG m.in. w zakresie pediatrii, ginekologii, kardiologii, endokrynologii, nefrologii, urologii, ortopedii
 • 15% rabatu na wszystkie badania diagnostyczne (m.in. EEG, EKG, gastroskopia, kolposkopia, spirometria, testy alergiczne, biopsje)
 • 20% rabatu na wszystkie usługi z zakresu rehabilitacji (masaż, fizykoterapia, kinezyterapia, ultradźwięki, magnetoterapia, laseroterapia, światłolecznictwo, krioterapia, świadczenia rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży)
 • 10% rabatu na wszystkie usługi z zakresu stomatologii (diagnostyka, profilaktyka, leczenie próchnicy, endodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna)
 • 15% rabatu na wszystkie usługi w zakresie wizyty domowe i transport medyczny
 • 20% rabatu na zakup okularów korekcyjnych (szkła + oprawki) w salonie Optycznym Scanmed Multimedis przy ul. Armii Krajowej 5

* uprawnienia obowiązują we wszystkich Centrach Medycznych Grupy Scanmed Multimedis w Krakowie (ul. Armii Krajowej 5 oraz ul. Podgórska 36), a także w Szpitalu św. Rafała przy ul. Bochenka 12 (w przypadku diagnostyki obrazowej).

 
Szpital św. Rafała należący do Grupy Scanmed Multimedis w ramach programu Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ również przygotował wiele zniżek:

 • konsultacje specjalistyczne (ponad 23 specjalizacje) – 90 zł
 • 15% rabatu na wszystkie badania analityczne
 • 15% rabatu na badania diagnostyki obrazowej (tomografia komputerowa, badania RTG)
 • 15% rabatu na badania diagnostyczne m.in. w zakresie ginekologii, kardiologii, endokrynologii, nefrologii, urologii, ortopedii
 • 15% rabatu na wszystkie usługi z zakresu rehabilitacji (masaż, fizykoterapia, kinezyterapia, krioterapia, świadczenia rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży)

* uprawnienia obowiązują w Szpitalu św. Rafała przy ul. Bochenka 12 w Krakowie.

 

Wydawaniem kart i obsługą wniosków zajmuje się Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa. Przy ul. Stachowicza 18 można złożyć wniosek o wydanie karty KKR. Każdy członek rodziny dostaje imienną kartę, ważną przez rok od daty wydania. Wnioski oraz informacje dotyczące programu dostępne są na stronie www.kkr.krakow.pl oraz pod numerem tel. 12 616-50-50.

Niniejszym informujemy, że funkcję Dyrektora Medycznego Szpitala Św. Rafała w Krakowie objął Pan Profesor Ryszard Gajdosz, natomiast funkcję Dyrektora Operacyjnego – Pani Agnieszka Sak-Ciężadło.

Profesor Ryszard Gajdosz od ponad 8 lat związany jest z Grupą Scanmed, a od 2012 r. piastuje stanowisko Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w naszym Szpitalu. Pan Profesor to specjalista o nieprzeciętnych kwalifikacjach oraz wyjątkowym podejściu do Pacjentów. Jest niekwestionowanym autorytetem w środowisku medycznym.

Zainteresowania naukowe i zawodowe Prof. Gajdosza obejmują urazy czaszkowo-mózgowe, ciężkie zakażenia, niewydolność oddechową, zaburzenia immunologiczne w anestezjologii i intensywnej terapii. Pan Profesor jest współautorem Ogólnopolskiego Programu Kontroli Zakażeń Szpitalnych oraz Wytycznych Postępowania Anestezjologicznego w zakresie znieczuleń przewodowych w warunkach okołooperacyjnej profilaktyki przeciwzakrzepowej. Jest członkiem m.in. Amerykańskiego Towarzystwa Anestezji Regionalnej, Europejskiego Towarzystwa Anestezjologów, Polskiego Towarzystwo Zakażeń Wewnątrzszpitalnych, Polskiej Akademii Nauk, a także wiceprezesem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Stanów Nagłych i Katastrof. Pan Profesor wykłada w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W sierpniu br. otrzymał wysoką nagrodę Państwową nadaną przez Ministra Zdrowia „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.

Pani Agnieszka Sak-Ciężadło jest absolwentką kierunku Zdrowie Publiczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest związana ze Scanmedem od 2008 r., pracując w Szpitalu Św. Rafała od początku jego działalności. Od ponad 7 lat jest odpowiedzialna za nadzór nad Administracją Medyczną Szpitala oraz organizację udzielania świadczeń. Od 2015 r. koordynuje opracowanie oraz wdrożenie standardów realizacji usług medycznych w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej w Grupie Scanmed.

×