Komunikaty prasowe

Wernisaż zdjęć Kalendarz Dżentelmeni 2012 – Scanmed Multimedis Partnerem Medycznym

Miło nam poinformować, że Scanmed Multimedis został oficjalnym Partnerem Medycznym wernisażu zdjęć – Kalendarz Dżentelmeni 2012. Już 13 grudnia o godzinie 20.00 w Soho Factory przy ul. Minskiej 25, odbędzie się wernisaż zdjęć do Kalendarza Dżentelmeni 2012 oraz koncert promujący płytę 2012 Muzyka z Serca. Scanmed Multimedis jako Partner Medyczny będzie zabezpieczał wydarzenie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na Fundację TVN „nie jesteś sam”, Fundację Rak’n’roll i podopiecznych PCK.

Kalendarz Dżentelmeni już od pięciu sezonów obdarowuje podwójnie i nabywcę kalendarza i osobę potrzebującą. Ostatni na rok 2011 z płyta z chillotową muzyka na której śpiewa 27 osobowości zachwycił nabywców, i wygrywał konkursy na najlepsze graficznie kalendarze. Za 4 edycję kalendarz otrzymał nagrodę Newsweek Polska i tytuł Gwiazda Dobroczynności.

Działalność Scanmed Multimedis jest doceniana i wyróżniana zarówno pod względem jakości świadczonych usług jak i aktywności biznesowej. Spółka została laureatem tegorocznego Międzynarodowego Konkursu „EuroCertyfikat” w kategorii „Certyfikat Dobrych Praktyk Obsługi i Usług” oraz wyróżniona tytułem „Gepard Biznesu 2010”. Ogólnopolska reprezentacja studentów uhonorowała działalność spółki na rzecz środowiska akademickiego nagrodą „ProStudent” w kategorii „PROdukt roku”. Scanmed Multimedis otrzymał także nominację do prestiżowego tytułu „Symbol 2011″ w kategorii: Debiut Giełdowy, a Prezes spółki – Joanna Szyman znalazła się w gronie 50 Najwybitniejszych Menedżerek w Polsce w rankingu Diademy Zarządzania oraz 50 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w biznesie w rankingu Perły Polskiego Biznesu 2011

***

Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.