Komunikaty prasowe

Trzeci sezon współpracy z TS Wisła AGH

Już trzeci sezon Scanmed Multimedis jako Oficjalny Partner Medyczny będzie wspierał utalentowaną drużynę siatkarek TS Wisła AGH.

Dzięki porozumieniu z Fundacją Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie ACADEMICA, drużyna krakowskich siatkarek kolejny sezon skorzysta z opieki medycznej na najwyższym poziomie – mówi Joanna Szyman, prezes Scanmed Multimedis. Oczywiście sport to zdrowie, lecz uprawiany zawodowo to borykanie się z kontuzjami oraz konieczność ciągłej kontroli stanu zdrowia. Dlatego cieszymy się, że możemy wspierać poczynania drużyny – dodaje.

Drużyna siatkarek z Krakowa posiada na swoim koncie sześć tytułów Mistrza Polski oraz była 12 razy wicemistrzem. Scanmed Multimedis prężnie i nieustannie prowadzi działania, których celem jest pomoc młodym osobom. Fundacja ACADEMICA aktywnie wspiera i inspiruje rozwój kultury oraz nauki wśród studentów Akademii Górniczo-Hutniczej – jest tym samym godnym partnerem do współpracy.

***

Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.