Komunikaty prasowe

Styczniowe promocje w Scanmed Multimedis!

Już w Nowym Roku Scanmed Multimedis zaprasza pacjentów do skorzystania z szeregu zabiegów. Przez cały styczeń w Centrum Medycyny Estetycznej będzie można skorzystać z szeregu zabiegów pielęgnacyjnych nawet z 30 % rabatem.

Okres noworoczny, w szczególności czas karnawału sprzyja zadbaniu o kondycje skóry. Zniżki na wybrane zabiegi obowiązują do końca stycznia 2012 roku. Więcej informacji na www.medycynaestetyczna.multimedis.pl/krakow/

Natomiast 14 stycznia zapraszamy do Centrum przy ul. Wrocławskiej 53, a studentki w dniach 17 -18 stycznia do dwóch placówek AKAMEDIK w Krakowie: 17.01 w placówce AKAMEDIK przy Uniwersytecie Pedagogicznym, ul. Podchorążych 2 oraz 18.01 w placówce AKAMEDIK przy ul. Armii Krajowej 5 do udziału w „Akcji Bądź FIT w Karnawale”. Podczas akcji będą udzielane porady z zakresu zasad zdrowego żywienia, obliczymy współczynnik BMI oraz zmierzymy ciśnienie i poziom glukozy.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka w dniach 16-28 stycznia w placówkach Scanmed Multimedis będzie realizowany specjalny program rabatowy obejmujący zniżki na konsultacje i badania na:

3-% zniżki na konsultacje kardiologiczną

30% zniżki na ECHO serca

30% zniżki na lipidogram

Bezpłatnie zapraszamy na: EKG oraz pomiar ciśnienia.

Pod numerem telefonu: 12 629 88 00 można dowiedzieć się więcej i umówić na wizytę. Zapraszamy!

***

Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.

Niniejszym informujemy, że funkcję Dyrektora Medycznego Szpitala Św. Rafała w Krakowie objął Pan Profesor Ryszard Gajdosz, natomiast funkcję Dyrektora Operacyjnego – Pani Agnieszka Sak-Ciężadło.

Profesor Ryszard Gajdosz od ponad 8 lat związany jest z Grupą Scanmed, a od 2012 r. piastuje stanowisko Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w naszym Szpitalu. Pan Profesor to specjalista o nieprzeciętnych kwalifikacjach oraz wyjątkowym podejściu do Pacjentów. Jest niekwestionowanym autorytetem w środowisku medycznym.

Zainteresowania naukowe i zawodowe Prof. Gajdosza obejmują urazy czaszkowo-mózgowe, ciężkie zakażenia, niewydolność oddechową, zaburzenia immunologiczne w anestezjologii i intensywnej terapii. Pan Profesor jest współautorem Ogólnopolskiego Programu Kontroli Zakażeń Szpitalnych oraz Wytycznych Postępowania Anestezjologicznego w zakresie znieczuleń przewodowych w warunkach okołooperacyjnej profilaktyki przeciwzakrzepowej. Jest członkiem m.in. Amerykańskiego Towarzystwa Anestezji Regionalnej, Europejskiego Towarzystwa Anestezjologów, Polskiego Towarzystwo Zakażeń Wewnątrzszpitalnych, Polskiej Akademii Nauk, a także wiceprezesem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Stanów Nagłych i Katastrof. Pan Profesor wykłada w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W sierpniu br. otrzymał wysoką nagrodę Państwową nadaną przez Ministra Zdrowia „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.

Pani Agnieszka Sak-Ciężadło jest absolwentką kierunku Zdrowie Publiczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest związana ze Scanmedem od 2008 r., pracując w Szpitalu Św. Rafała od początku jego działalności. Od ponad 7 lat jest odpowiedzialna za nadzór nad Administracją Medyczną Szpitala oraz organizację udzielania świadczeń. Od 2015 r. koordynuje opracowanie oraz wdrożenie standardów realizacji usług medycznych w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej w Grupie Scanmed.

×