Media o nas

Scanmed Multimedis zaprasza na bezpłatny kurs samokontroli piersi

Jeszcze tylko w najbliższy piątek (29 sierpnia) w Centrum Medycznym Scanmed Multimedis przy Al. Niepodległości 107/109 w Warszawie będzie można wziąć udział w darmowym kursie samokontroli piersi. Organizatorem akcji pod tytułem „Reguły gry są proste! Badasz – wygrywasz!” jest Scanmed Multimedis S.A., jeden z liderów na rynku prywatnej opieki medycznej w Polsce.

Lekarze są zgodni, samokontrola piersi jest podstawowym, bardzo ważnym elementem w procesie wczesnego wykrywania raka piersi. Badając się regularnie kobieta dokładnie wie jak wyglądają jej piersi. Dlatego też łatwo i szybko może wyczuć niepokojące ją zmiany i zgłosić się z nimi do specjalisty. Stąd, Scanmed Multimedis podjął decyzję o wprowadzeniu do oferty swych usług, kurs samokontroli piersi.

- Nasze pacjentki często pytają, jak mogą samodzielnie nauczyć się kontrolować swoje piersi. Dlatego specjalnie dla nich uruchomiliśmy kurs samokontroli piersi. Myślę, że dzięki niemu łatwiej im będzie dostrzec niepokojącą zmianę i pokazać ją lekarzowi – komentuje ginekolog Marta Blumska-Janiak. Trzeba jednak pamiętać, że samokontrola nie zwalnia kobiet z obowiązków regularnych badań profilaktycznych takich jak usg czy mammografia – dodaje doktor M. Blumska-Janiak.

W sierpniu akcja prowadzona jest w warszawskiej placówce tej firmy na Mokotowie. Najbliższe zajęcia odbędą się w ten piątek, w godz. 17:00 – 20:00. Aby uzyskać więcej informacji o akcji i zapisać się na bezpłatny kurs skorzystaj z Telefonicznego Centrum Obsługi: 801 462 988.

***

Grupa Scanmed Multimedis jest od ponad 10 lat liderem w tworzeniu pełnoprofilowej prywatnej opieki medycznej

w Polsce. W ramach Grupy, Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne. Grupa świadczy usługi medyczne w największych miastach w Polsce – Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu, oferując usługi

w ramach 22 wielospecjalistycznych centrów medycznych, sieci ponad 300 placówek partnerskich i pełnoprofilowego Szpitala św. Rafała w Krakowie.

Aby dowiedzieć się więcej o działalności Grupy, odwiedź stronę: www.multimedis.pl, www.scanmed.pl, www.swrafal.pl

Kontakt dla mediów: Maria Węsierska, tel. 22 244 57 03, e-mail: maria.wesierska@mc.com.pl