Komunikaty prasowe

Scanmed Multimedis zabezpiecza zawody Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich w Wiśle

Już w najbliższy weekend (24-26.02.2012) odbędą się zawody Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich w Wiśle Malince. Zespół medyczny Scanmed Multimedis będzie czuwał nad bezpieczeństwem imprezy.

Najbliższe zawody Pucharu Kontynentalnego w Wiśle są jedynymi, które odbywać się będę w Polsce. To już czwarte zawody tego turnieju, które rozgrywać się będą na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

W Wiśle planujemy przygotować 4,5 tys. miejsc siedzących oraz 3,5 tys. miejsc stojących. Około ośmiu tysięcy kibiców będzie więc mogło obejrzeć te zawody w dobrych warunkach. Mam nadzieję, że dopisze widownia. – mówi Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich to międzynarodowy cykl zawodów sportowych, będący do zeszłego roku najważniejszym cyklem w skokach kobiet obecnie zapleczem Pucharu Świata mężczyzn i kobiet.

– Cieszymy się, że zespół medyczny Scanmed Multimedis będzie czuwał nad bezpieczeństwem uczestników Pucharu Kontynentalnego. To kolejne ważne wydarzenie sportowe, które – jako partner Polskiego Związku Narciarskiego, zabezpieczaliśmy tej zimy – mówi Joanna Szyman, Prezes Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez sportowych. Dotychczas miał przyjemność odpowiadać za zabezpieczenie m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, Cracovia Interrun 2011, jako Partner Medyczny, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, oraz Finału 68. Tour de Pologne.