Komunikaty prasowe

Scanmed Multimedis zabezpiecza Mistrzostwach Polski w Skokach Narciarskich i Kombinacji Norweskiej

Już w najbliższy weekend (1-2.09) na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwach Polski w Skokach Narciarskich i Kombinacji Norweskiej na Igelicie. Po raz trzeci w historii impreza będzie miała miejsce w Wiśle. Zespół medyczny Scanmed Multimedis będzie czuwał nad bezpieczeństwem uczestników obu konkursów.

– Jako partner Polskiego Związku Narciarskiego mamy przyjemność zabezpieczać tak prestiżowe zawody, jakimi są Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich i Kombinacji Norweskiej. Do tej pory Scanmed Multimedis odpowiadał za bezpieczeństwo uczestników ważnych wydarzeń organizowanych przez PZN, jak m.in. Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich w Szczyrku i pierwsze, historyczne zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich w Szklarskiej Porębie – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

Tegoroczna rywalizacja jest szczególna ze względu na międzynarodowy charakter. W Mistrzostwach uczestniczyć będzie 20 najlepszych czeskich zawodników, a równocześnie z Mistrzostwami Polski rozstrzygnięte zostaną Mistrzostwa Republiki Czeskiej, a na koniec turnieju odbędą się dwie dekoracje. Zapowiadany jest udział w zawodach czołowych skoczków z obu krajów.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Każdego roku firma zabezpiecza ponad 120 ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych. Dotychczas miała przyjemność odpowiadać za obstawę medyczną m.in.: Cracovia Interrun jako Partner Medyczny, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, oraz Finału 69. Tour de Pologne. Spółka jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego.