Komunikaty prasowe

Scanmed Multimedis zabezpiecza Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w biegach narciarskich

Już w najbliższy weekend odbywają się Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w biegach dystansowych w Istebnej – Kubalonce. Zespół medyczny Scanmed Multimedis będzie czuwał nad bezpieczeństwem uczestników zawodów.

– Scanmed Multimedis od lat jest Oficjalnym Partnerem Medycznym Polskiego Związku Narciarskiego. Zabezpieczamy najważniejsze wydarzenia w sezonie, nasi lekarze dopowiadają za zdrowie i bezpieczeństwo polskiej kadry. Mamy nadzieję, że organizacja wydarzeń, takich jak Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów przyczynią się do promocji aktywności fizycznej przez całe życie – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Każdego roku firma zabezpiecza ponad 120 ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych. Dotychczas miała przyjemność odpowiadać za obstawę medyczną m.in.: Cracovia Interrun jako Partner Medyczny, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, oraz Finału 69. Tour de Pologne. Spółka jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego.