Komunikaty prasowe

Scanmed Multimedis S.A. – kolejna placówka na mapie Polski

Od dziś w Skawinie rusza nowa przychodnia Scanmed Multimedis. Jest to już dwudziesta czwarta placówka należąca do tej Grupy Medycznej. Nowo otwarta placówka ma charakter przychodni przyzakładowej. Oferuje usługi medyczne dla pracowników w ramach lecznictwa ambulatoryjnego w zakresie medycyny pracy, porad lekarskich oraz pomocy doraźnej.

Formuła przychodni przyzakładowej to rozwiązanie, które Scanmed Multimedis przygotowała dla dużych zakładów pracy, często zlokalizowanych poza centrum miasta lub w mniejszych miejscowościach.

- Tworzymy indywidualną ofertę opieki medycznej, zapewniającą realizację usług w zakresie medycyny pracy, profilaktyki, diagnostyki i leczenia na terenie firmy. Taki model działania gwarantuje naszym klientom szereg korzyści. Przede wszystkim zwiększa satysfakcję pracowników poprzez możliwość dostępu do opieki medycznej w zakładzie pracy. Rozwiązanie pozwala również na optymalizację kosztów pracodawcy związanych z organizacja badań medycyny pracy. Łącząc nasze doświadczenie z troską pracodawcy, uzyskujemy doskonałe efekty również w zakresie profilaktyki i podnoszenia świadomości zdrowotnej pracowników – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis S.A.

***

Grupa Scanmed Multimedis jest od ponad 10 lat liderem w tworzeniu pełnoprofilowej prywatnej opieki medycznej w Polsce. W ramach Grupy, Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne. Grupa świadczy usługi medyczne w największych miastach w Polsce – Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu, oferując usługi w ramach 24 wielospecjalistycznych centrów medycznych, sieci ponad 300 placówek partnerskich i pełnoprofilowego Szpitala św. Rafała w Krakowie.

Aby dowiedzieć się więcej o działalności Grupy, odwiedź stronę: www.multimedis.pl, www.scanmed.pl, www.swrafal.pl

Kontakt dla mediów: Maria Węsierska, tel. 22 244 57 03, e-mail: maria.wesierska@mc.com.pl