Komunikaty prasowe

Scanmed Multimedis podpisał umowę z TS Wisła Kraków

Scanmed Multimedis SA zawarła zawarta umowę z Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków. W ramach umowy spółka będzie dostarczać usługi medyczne obejmujące między innymi konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne i rehabilitację sportowców.

- Cieszymy się, że będziemy mogli dbać o zdrowie sportowców zrzeszonych w Towarzystwie Sportowym Wisła Kraków. Od wielu lat współpracujemy ze sportowcami i organizacjami sportowymi, jesteśmy oficjalnym partnerem medycznym Polskiego Związku Narciarskiego, odpowiadaliśmy za zabezpieczenie medyczne wielu ważnych wydarzeń sportowych, jak Finał 68. Tour de Pologne czy Puchar Świata w biegach narciarskich w Jakuszycach/Szklarskiej Porębie. W tym momencie opieką Scanmed Multimedis objętych jest ponad 17 000 klientów instytucjonalnych. – mówi Joanna Szyman Prezes Zarządu Scanmed Multimedis SA.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Łączna liczba osób zadeklarowanych do opieki medycznej w ramach umowy wynosi około 1800 osób.

***

Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.