Komunikaty prasowe

Scanmed Multimedis partnerem AXA Assistance w Programie Paszport Korzyści

W połowie maja ruszył Program Paszport Korzyści. Jest to nowy program lojalnościowy skierowany do klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu oraz Plus Banku oraz ich bliskich, gwarantujący im dostęp do specjalnych usług, ofert oraz rabatów. W ramach współpracy z Grupą AXA Assistance, która została partnerem Programu, Scanmed Multimedis S.A. przygotował dedykowaną ofertę zniżek na usługi medyczne.

– To pierwszy tak duży program lojalnościowy na rynku polskim. Organizatorzy przygotowali wyjątkowe oferty dla swoich klientów, liczne konkursy oraz wydarzenia rozrywkowe, kulturalne i sportowe. My natomiast przyłączając się do Programu jako partner, postanowiliśmy zadbać o to, aby jego uczestnicy mogli cieszyć się z tych wszystkich atrakcji bez obaw o stan zdrowia niezależnie od miejsca, gdzie znajduje się uczestnik Programu Paszport Korzyści – mówi Marzena Bandurewicz, Dyrektor Departamentu Handlowego AXA Assistance.

– W ramach współpracy Grupy AXA Assistance oraz Scanmed Multimedis S.A., wszyscy uczestnicy Programu Paszport Korzyści zostaną objęci 15-procentową zniżką na wizyty u lekarzy specjalistów oraz badania we wszystkich własnych centrach medycznych Scanmed Multimedis zlokalizowanych w największych miastach w Polsce jak również w oparciu o ofertę Szpitala Św. Rafała w Krakowie – dodaje Monika Ziobro, Dyrektor Handlowy Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis S.A. nie jest jedynym partnerem AXA Assistance w Programie. Zniżki na świadczenia oferuje ponad 80 firm, a lista placówek partnerskich stale się wydłuża.

Więcej szczegółów dotyczących Programu Paszport Korzyści na stronie www.paszportkorzysci.pl

***

Grupa Scanmed Multimedis jest od ponad 10 lat liderem w tworzeniu pełnoprofilowej prywatnej opieki medycznej w Polsce. W ramach Grupy, Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne. Grupa świadczy usługi medyczne w 8 miastach w Polsce, oferując usługi w ramach 27 wielospecjalistycznych centrów medycznych, sieci ponad 650 placówek partnerskich i pełnoprofilowego Szpitala św. Rafała w Krakowie.

Aby dowiedzieć się więcej o działalności Grupy, odwiedź stronę: www.multimedis.pl, www.scanmed.pl, www.swrafal.pl

Kontakt dla mediów: Maria Węsierska, tel. 22 244 57 03, e-mail: maria.wesierska@mc.com.pl

AXA Assistance to marka reprezentowana w Polsce przez Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce oraz Inter Partner Assistance Polska S.A. Inter Partner Assistance działa w Polsce od 1994 roku i zapewnia usługi assistance dla milionów Polaków i jest liderem w obszarze ubezpieczeń medycznych.

Kontakt dla mediów: Marzena Bandurewicz, Dyrektor Departamentu Handlowego, tel. 22 529 84 58, email: Marzena.Bandurewicz@iaxa-assistance.pl

Niniejszym informujemy, że funkcję Dyrektora Medycznego Szpitala Św. Rafała w Krakowie objął Pan Profesor Ryszard Gajdosz, natomiast funkcję Dyrektora Operacyjnego – Pani Agnieszka Sak-Ciężadło.

Profesor Ryszard Gajdosz od ponad 8 lat związany jest z Grupą Scanmed, a od 2012 r. piastuje stanowisko Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w naszym Szpitalu. Pan Profesor to specjalista o nieprzeciętnych kwalifikacjach oraz wyjątkowym podejściu do Pacjentów. Jest niekwestionowanym autorytetem w środowisku medycznym.

Zainteresowania naukowe i zawodowe Prof. Gajdosza obejmują urazy czaszkowo-mózgowe, ciężkie zakażenia, niewydolność oddechową, zaburzenia immunologiczne w anestezjologii i intensywnej terapii. Pan Profesor jest współautorem Ogólnopolskiego Programu Kontroli Zakażeń Szpitalnych oraz Wytycznych Postępowania Anestezjologicznego w zakresie znieczuleń przewodowych w warunkach okołooperacyjnej profilaktyki przeciwzakrzepowej. Jest członkiem m.in. Amerykańskiego Towarzystwa Anestezji Regionalnej, Europejskiego Towarzystwa Anestezjologów, Polskiego Towarzystwo Zakażeń Wewnątrzszpitalnych, Polskiej Akademii Nauk, a także wiceprezesem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Stanów Nagłych i Katastrof. Pan Profesor wykłada w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W sierpniu br. otrzymał wysoką nagrodę Państwową nadaną przez Ministra Zdrowia „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.

Pani Agnieszka Sak-Ciężadło jest absolwentką kierunku Zdrowie Publiczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest związana ze Scanmedem od 2008 r., pracując w Szpitalu Św. Rafała od początku jego działalności. Od ponad 7 lat jest odpowiedzialna za nadzór nad Administracją Medyczną Szpitala oraz organizację udzielania świadczeń. Od 2015 r. koordynuje opracowanie oraz wdrożenie standardów realizacji usług medycznych w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej w Grupie Scanmed.

×