Komunikaty prasowe

Scanmed Multimedis nadal partnerem Wisły Kraków

Spółka Scanmed Multimedis podpisała umowę o dalszej współpracy z Wisłą Kraków S.A. W ramach umowy Scanmed Multimedis odpowiedzialna będzie za opiekę medyczną nad reprezentacją Wisły Kraków, jak i zabezpieczeniem medycznym wydarzeń sportowych.

W ramach umowy Spółka będzie dostarczać usługi medyczne, obejmujące między innymi konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne i rehabilitację sportowców.

- Już od niemal dwóch lat, Scanmed Multimedis jest oficjalnym partnerem medycznym Wisły Kraków SA. W ramach umowy z Wisłą Kraków nasza placówka dba o zdrowie piłkarzy zapewniając im m.in. specjalistyczne konsultacje lekarskie, pełną diagnostykę, a w razie konieczności także leczenie szpitalne. Cieszymy się z decyzji o przedłużeniu współpracy. Jest to dla nas najlepszy dowód na to, że jesteśmy sprawdzonym i godnym zaufania partnerem – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie, jako dostawca usług medycznych dla sportu. Dotychczas odpowiadał za obsługę medyczną między innymi Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, Cracovia Interrun 2011, jako Partner Medyczny, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix oraz Finału 68. Tour de Pologne. Spółka jest również oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego.

- Współczesny sport jest oparty na zdobyczach nowoczesnej medycyny, która w niemal każdej sytuacji jest w stanie wesprzeć zawodników w ich ciężkiej pracy. Dlatego też tak ważne jest dla nas, aby w obszarze opieki medycznej współpracować ze sprawdzonym i doświadczonym partnerem, jakim jest Scanmed Multimedis wraz ze Szpitalem św. Rafała, którego oferta, jak i zakres możliwości w pełni spełnia dość wymagające standardy i potrzeby konieczne do utrzymania formy naszych zawodników. Stąd też dość oczywista decyzja o przedłużeniu umowy o współpracy – dodaje Jacek Bednarz, Prezes Zarządu Wisły Kraków S.A.

Spółka wraz z Wisłą Kraków prowadzi również program „Z białą gwiazdą raźniej”, który pozwala na skorzystanie z rabatów na usługi Szpitala św. Rafała, wszystkim posiadaczom karty kibica Wisły Kraków.

***

Grupa Scanmed Multimedis jest od ponad 10 lat liderem w tworzeniu pełnoprofilowej prywatnej opieki medycznej w Polsce. W ramach Grupy, Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne. Grupa świadczy usługi medyczne w największych miastach w Polsce – Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu, oferując usługi w ramach 22 wielospecjalistycznych centrów medycznych, sieci ponad 300 placówek partnerskich i pełnoprofilowego Szpitala św. Rafała w Krakowie.

Dodatkowych informacji udziela:

Piotr Sitarek, Rzecznik Prasowy Scanmed Multimedis S.A., tel.: +48 22 244 57 07, +48 503 10 67 25, piotr.sitarek@mc.com.pl