Komunikaty prasowe

Scanmed Multimedis będzie zabezpieczał Święto Rodziny Krakowskiej

Scanmed Multimedis będzie czuwał nad bezpieczeństwem małych i dużych uczestników Święta Rodziny Krakowskiej, które odbędzie się 26 maja 2013 roku na Bulwarze Czerwieńskim.

Święto Rodziny Krakowskiej odbywa się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę!”. Celem kampanii jest promowanie wartości rodzinnych, zdrowego stylu życia oraz wzmocnienie pozytywnego modelu rodziny jako wielopokoleniowej instytucji, w której każdy, także najmłodszy jej członek, zajmuje ważne miejsce.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do wieczora, a każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie – zarówno ci najmłodsi, jak i nieco starsi. Oprócz zabezpieczenia medycznego Scanmed Multimedis przygotował dla najmłodszych akcję profilaktyczną związaną z profilaktyką wad postawy oraz miłe niespodzianki.

Dzięki współpracy Scanmed Multimedis i firmy Ziaja udało się ufundować 10 kompletów nagród, które otrzymają najmłodsi uczestnicy biorący udział w konkursach, zabawach rodzinnych, warsztatach plastycznych i sportowych rozgrywkach.

Cieszę się, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą Scanmed Multimedis, która chętnie angażuje się w projekty o charakterze prorodzinnym oraz organizuje ważne dla mieszkańców Krakowa programy profilaktyczne i edukacyjne – mówi Marzena Paszkot Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i Polityki Społecznej, a zarazem pomysłodawczyni i koordynatorka Święta Rodziny Krakowskiej.

***

Grupa Scanmed Multimedis jest od ponad 10 lat liderem w tworzeniu pełnoprofilowej prywatnej opieki medycznej w Polsce. W ramach Grupy, Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne. Grupa świadczy usługi medyczne w największych miastach w Polsce – Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu, oferując usługi w ramach 22 wielospecjalistycznych centrów medycznych, sieci ponad 300 placówek partnerskich i pełnoprofilowego szpitala św. Rafała w Krakowie.