Podziękowania

Podziekowania 5 listopada 2015

PODZIĘKOWANIA OD PARLAMENTU STUDENTÓW RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ DLA SCANMED MULTIMEDIS ZA WSPÓŁPRACĘ NA RZECZ ŚRODOWISKA STUDENCKIEGO W POLSCE

7 listopada 2015 r. Parlament Studentów RP obchodził 20. rocznicę swojej działalność. Instytucja ta zrzesza samorządy studenckie wszystkich uczelni publicznych i niepublicznych, które działają w naszym kraju i tym samym łączy aż 1,5 mln studentów w całej Polsce. Grupa medyczna Scanmed od 10 lat aktywnie współpracuje ze środowiskiem akademickim, czego dowodem jest dwukrotnie przyznana jej przez Parlament Studentów RP statuetka ProStudent. Pani Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis, została zaproszona do Komitetu Honorowego obchodów 20-lecia Parlamentu Studentów RP. Dodatkowo, otrzymała specjalne podziękowania za pracę jaką kierowana przez nią Grupa medyczna wnosi do środowiska akademickiego.

- Od wielu lat wspieramy działania związane ze zdrowiem, a przede wszystkim jego profilaktyką wśród Samorządów Studenckich, kół naukowych i innych organizacji akademickich. Jesteśmy dumni, że środowisko to widzi i docenia nasze zaangażowanie. Życzę Parlamentowi Studentów RP kolejnych, wspaniałych i równie owocnych lat działalności pro studenckiej – mówi Joanna Szyman, prezes zarządu grupy Scanmed Multimedis.

Podziekowania

A Stach POP UP 2

×