Komunikaty prasowe

Nowa specjalizacja w Szpitalu Grupy Scanmed Multimedis w Chorzowie

Szpital Weiss Klinik należący do Grupy Scanmed Multimedis, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów od lipca 2014 r. rozszerza zakres świadczeń medycznych. Dotychczasowa oferta placówki o zostanie powiększona o kompleksową ofertę usług ortopedycznych, poczynając od konsultacji specjalistycznych, poprzez pełen zakres badań diagnostycznych, aż po zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych technik operacyjnych.

– Rozszerzenie oferty w placówkach należących do Grupy Scanmed Multimedis jest elementem konsekwentnie realizowanej strategii polegającej na kompleksowości świadczonych usług – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

– Zespół Oddziału Ortopedii i Traumatologii Grupy Scanmed Multimedis jest uznawany za jeden z najlepszych zespołów w Polsce zajmujących się rozpoznawaniem i leczeniem nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu. Stosujemy nowoczesne metody operacyjnego leczenia schorzeń ortopedycznych, od urazów sportowych po zmiany zwyrodnieniowe, przez co uzyskaliśmy uznanie i zaufanie najlepszych polskich sportowców – dodaje Stanisław Szymanik, Ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Szpitala św. Rafała.

W ramach otwarcia nowej specjalizacji, w dniu 10 lipca Szpital Weiss Klinik zaprasza wszystkich Pacjentów na akcję profilaktyczną poświęconą schorzeniom narządu ruchu, podczas której będą dostępne bezpłatne konsultacje ortopedyczne. Na tych, którzy w tym dniu nie będą mogli wziąć udziału w akcji, do końca sierpnia czeka specjalny rabat na konsultacje ortopedyczne.

***

Grupa Scanmed Multimedis jest od ponad 10 lat liderem w tworzeniu pełnoprofilowej prywatnej opieki medycznej w Polsce. W ramach Grupy, Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne. Grupa świadczy usługi medyczne w 8 miastach w Polsce, oferując usługi w ramach 27 wielospecjalistycznych centrów medycznych, sieci ponad 650 placówek partnerskich i pełnoprofilowego Szpitala św. Rafała w Krakowie.

Aby dowiedzieć się więcej o działalności Grupy, odwiedź stronę: www.multimedis.pl, www.scanmed.pl, www.swrafal.pl

Kontakt dla mediów: Żenia Karona, tel. 500 114 401, e-mail: zenia.karona@scanmed.pl