Komunikaty prasowe

Nowa przychodnia studencka w Warszawie już otwarta!

21 października Spółka zależna Scanmed Multimedis SA uruchomi na terenie Warszawy kolejną placówkę oferującą usługi podstawowej opieki zdrowotnej, dedykowaną dla środowisk akademickich. Placówka jest zlokalizowana przy ulicy Ciszewskiego 15 w Warszawie (budynek KEN Center) przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Spółka współpracuje z uczelnią od początku 2011r.

Naszą specjalnością jest zapewnianie opieki medycznej dla środowisk akademickich. Znamy i rozumiemy ich potrzeby. Od lat prowadzimy działalność skierowaną do studentów w zakresie profilaktyki i edukacji prozdrowotnej. Współpracujemy z samorządami

i organizacjami studenckimi z całego kraju, jesteśmy znani i szanowani w środowisku akademickim – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu. Zapewniamy pacjentom opiekę na najwyższym poziomie, dbamy o standardy obsługi i komfort Pacjenta – dodaje.

Rozwój placówki będzie polegał na systematycznym powiększaniu bazy pacjentów w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Oferta ośrodka jest adresowana przede wszystkim do studentów, którzy tracą stały kontakt z podstawowym ogniwem systemu opieki zdrowotnej wraz ze zmianą miejsca zamieszkania.

***

Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.