Komunikaty prasowe

Nominacja Scanmed Multimedis S.A. do tytułu „Symbol 2011” w kategorii: Debiut Giełdowy

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została doceniona przez redakcję Monitora Rynkowego i uzyskała nominację do prestiżowego tytułu „Symbol 2011″ w kategorii: Debiut Giełdowy.

Program Symbole 2011 prowadzony jest przez redakcję „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Jego celem jest docenienie dotychczasowych działań i osiągnięć firm z wielu branż na tle całego polskiego biznesu. Uhonorowane firmy są utożsamiane z działalnością całej swojej branży, a ich marka jest dla niej reprezentatywna.

Mamy nadzieję, że nazwa Scanmed Multimedis S.A. będzie wkrótce kojarzyć się z najlepszą – symboliczną – jakością działania i oferowanych usług.

***

Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.