Komunikaty prasowe

MediaTory 2011 – Scanmed Multimedis Oficjalnym Partnerem Medycznym

Scanmed Multimedis S.A. został oficjalnym Partnerem Medycznym uroczystej Gali rozdania statuetek MediaTorów 2011. Studenckie Nagrody Dziennikarskie – MediaTory to plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa z publicznych uczelni doceniają swoje autorytety.

- Z ogromną przyjemnością zaangażowaliśmy się w zabezpieczenie medyczne tak znakomitego wydarzenia, jakim jest Gala MediaTory 2011 – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis S.A. Od lat wspieramy krakowskie środowisko akademickie otaczając je nie tylko opieką medyczną, ale także dbając o rozwój naukowy studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dzięki przyznawanym nagrodom, Stowarzyszenie MediaTory pokazuje jak ważne dla przyszłych polskich dziennikarzy są rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy, którymi Scanmed kieruje się w swojej działalności – dodaje.

Organizatorami piątej, jubileuszowej, edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory, Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ oraz Uniwersytet Jagielloński. Organizacja MediaTorów powstała z inicjatywy Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2006 roku.

Scanmed Multimedis S.A. jako firma odpowiedzialna społecznie angażuje się min. w działania związane z pomocą ratowania ludzkiego życia i zdrowia (zabezpieczenie medyczne), otacza opieką medyczną drużynę siatkarek AGH Wisła oraz wspiera akcję charytatywne (fundację „Mimo wszystko” Anny Dymnej, Pogotowie Teatralne Teatru Groteska). Natomiast za podejmowane działania w środowisku akademickim Scanmed Multimedis został uhonorowany nagrodą „ProStudent” w kategorii „PROdukt roku”.

***

Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.