Aktualności

uroczystosc 001 22 lutego 2016

Kliniki Kardiologii Allenort z nową pracownią elektrofizjologii w Tomaszowie Mazowieckim

Kliniki Kardiologii Allenort rozszerzyły zakres świadczeń dla pacjentów cierpiących z powodu zaburzeń rytmu serca. Otwarcie drugiej pracowni elektrofizjologii zainaugurowało obchody Światowego Dnia Chorego w Tomaszowie Mazowieckim, które odbyły się w dniach 11‑14 lutego 2016 r..

W ciągu ostatnich 6 lat opiekowaliśmy się w Centrum Kardiologii Allenort 6500 pacjentami, zarówno w stanie zagrożenia życia, jak i przyjmowanymi planowo. Potrzeby w zakresie kardiologii w powiecie tomaszowskim i powiatach ościennych nadal są jednak bardzo duże, dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność. Będziemy udzielać świadczeń w zakresie wszczepiania stymulatorów serca, kardiowerterów i ablacji rytmu serca – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Klinik Kardiologii Allenort.

Otwarcie pracowni rozpoczęło obchody 14. Światowego Dnia Chorego w ramach których  można było m.in. zapoznać się z systemem E-pacjent, wykonać darmowe pomiary ciśnienia tętniczego czy skorzystać z instruktażu  wzywania pierwszej pomocy zorganizowanego specjalnie z myślą o najmłodszych.

 

 

A Stach POP UP 2

×