Komunikaty prasowe

Grupa Scanmed zabezpieczała mecz Wisła Kraków-Legia Warszawa

Spółki Scanmed Multimedis SA i Scanmed Szpital św. Rafała odpowiadały za zabezpieczenie medyczne meczu 24. Kolejki T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków-Legia Warszawa.

– Cieszymy się, że mogliśmy dbać o bezpieczeństwo kibiców w trakcie meczu Wisła Kraków-Legia Warszawa. Scanmed Multimedis specjalizuje się z zabezpieczeniu medycznym imprez masowych, w samym tylko zeszłym roku odpowiadaliśmy za bezpieczeństwo uczestników ponad 120 wydarzeń kulturalnych i sportowych – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

Mecz rozgrywany był na Stadionie Miejskim przy ulicy Reymonta w miniony piątek, 30.03.2012.

– W organizacji meczów bezpieczeństwo kibiców jest dla nas zawsze priorytetem, dlatego też wybraliśmy Grupę Scanmed, z którą współpracujemy również w innych obszarach obejmujących opiekę zdrowotną. – mówi Ewa Rosek, manager zarządzający Wisły Kraków.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Dotychczas miał przyjemność odpowiadać za obstawę medyczną m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, Cracovia Interrun 2011, jako Partner Medyczny, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, oraz Finału 68. Tour de Pologne. Spółka jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego.

***

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.

Scanmed Szpital św. Rafała w Krakowie należy do najnowocześniejszych placówek tego typu w Polsce. Dowodem wysokiej jakości świadczonych usług są liczne wyróżnienia, m.in. w konkursie „Perły medycyny”, rankingu „Bezpieczny szpital” zorganizowanym przez dziennik Rzeczpospolita i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Szpital posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia oraz certyfikat ISO 9001: 2008.