Komunikaty prasowe

Grupa Scanmed partnerem strategicznym urodzin „MaleMEN’a”

Magazyn MaleMen obchodzi 3 urodziny!

To już trzy lata od kiedy na polskim rynku pojawił się „MaleMEN”. Magazyn jest nową jakością na polskim rynku – opiniotwórczy, a zarazem lifestylowy, jest unikatowym produktem na rynku wydawnictw dla mężczyzn. Magazyn początkowo wydawany był jako kwartalnik, następnie dwumiesięcznik, a od marca tego roku wydawany jest co miesiąc.

Scanmed Multimedis będzie zabezpieczał medycznie „MaleMEN Birthday Party by Rage Age”. Impreza odbędzie się 03 listopada na terenie warszawskiego Soho Factory i będzie jednym z ważniejszych wydarzeń na towarzyskiej mapie Warszawy. Najważniejszym punktem imprezy będzie pokaz jesienno-zimowej kolekcji Rage Age „Noir Story”. Na imprezie wystąpi kolektyw artystyczny w składzie: Wojtek Mozalewski quintet, Natalia Przybysz i Niewinni Czarodzieje. Wśród gości nie zabraknie przedstawicieli świata sztuki i mediów, znanych dziennikarzy, stylistów, fotografów, a przede wszystkim bohaterów naszych sesji.

***

Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.