Komunikaty prasowe

Grupa Scanmed Partnerem Medycznym V Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn

Już najbliższy weekend (22-24.06) odbędzie się V Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Organizatorami turnieju są Gmina Miejska Kraków i Zarząd Infrastruktury Sportowej. Zespół Scanmed Multimedis i Szpitala św. Rafała odpowiadać będzie za zabezpieczenie medyczne imprezy.

– Cieszymy się, że po raz kolejny jako Partner Medyczny wydarzeń organizowanych przez Miasto Kraków możemy dbać o bezpieczeństwo uczestników najważniejszych krakowskich inicjatyw sportowych. V Grand Prix w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa to unikatowe wydarzenie, które na pewno przyczyni się do promocji sportu i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców. – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

V Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa odbędzie się w dniach 22-24 czerwca na obiektach przy ul. Bulwarowej w Nowej Hucie. Zawodnicy walczyć będą o pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych. Wyniki Grand Prix Polski o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa zostaną zaliczone do krajowego rankingu siatkarzy plażowych, podobnie jak innych turniejów z serii Grand Prix.

– Zawody każdego dnia turnieju będzie miało okazję zobaczyć ponad 500 osób, które zasiądą na widowni. Oprócz tego przygotowaliśmy liczne atrakcje i konkursy. Chętne osoby w tych dniach mogą bezpłatnie korzystać z podgrzewanego basenu. Cieszymy się, że naszym partnerem jest Grupa Scanmed, której wielokrotnie powierzaliśmy zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzeń sportowych – mówi Łukasz Mrugalski z Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Dotychczas miał przyjemność odpowiadać za obstawę medyczną m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, Finału 68. Tour de Pologne, Cracovia Interrun. Spółka jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego. W samym tylko 2011 roku firma zabezpieczała ponad 120 ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych.