Komunikaty prasowe

Grupa Scanmed Multimedis zabezpiecza Ursynalia

Grupa Scanmed Multimedis zabezpieczać będzie Warsaw Student Festival Ursynalia. W trakcie imprezy zagrają takie gwiazdy jak Limp Bizkit, Slayer, Nightwish, Billy Talent, In Flames, Mastodon,Jelonek czy Luxtorpeda.

Ursynalia to największy festiwal studencki w Europie oraz jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce. Impreza odbywa się w dniach 1-3 czerwca.

- Cieszymy się, że możemy zadbać o bezpieczeństwo uczestników tegorocznych Ursynaliów. Grupa Scanmed Multimedis od początku istnienia angażuje się w działalność na rzecz środowiska studenckiego. W ramach programu AKAMEDIK obejmujemy opieką medyczną ponad 100 000 studentów w całej Polsce – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Grupy Scanmed Multimedis.

W ciągu każdego roku akademickiego organizowanych jest kilkadziesiąt akcji profilaktycznych, wykładów edukacyjnych oraz szkoleń, z których korzysta ponad 6000 osób. Grupa Scanmed Multimedis wspiera liczne inicjatywy studenckie, między innymi Studenckie Nagrody Dziennikarskie – MediaTory, akcję studencką KRajowy KRwiecień KRwiodawstwa, Dzień Dawcy Szpiku na Uniwersytecie Rolniczym i Politechnice Krakowskiej, Dni Zdrowia – cykl akcji profilaktycznych na uczelniach w całej Polsce i wiele innych.

Scanmed Multimedis SA posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Dotychczas miał przyjemność odpowiadać za obstawę medyczną m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, Finału 68. Tour de Pologne, Festiwalu Zaczarowanej Piosenki i Wielkiej Parady Smoków. W samym tylko 2011 roku firma zabezpieczała ponad 120 ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych.

***

Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów.