Media o nas

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się…

Rzucanie palenie to wielkie wyzwanie. Nie ma co ukrywać, że nałogowi palacze muszą się zmierzyć z własnym organizmem oraz pokusą zapalenia „tylko jednego”. Sukces zależy od wiedzy na temat nałogu, uzależnienia oraz technik radzenia sobie z objawami odstawienia nikotyny.

  • http://www.female.pl/artykul/13515/Chcesz-rzuci%C4%87-palenie?-Przygotuj-si%EA….html
  • http://www.zdrowie.kobiety.net.pl/54,0,Chcesz-rzucic-palenie-Przygotuj-sie,4160.html
  • http://www.mypolki.pl/news/9/127/Chcesz_rzucic_palenie_Przygotuj_sie.html
  • http://www.ekobieta.net/news/chcesz-rzuci%C4%87-palenie-przygotuj-si%C4%99
  • http://kobieta.dlastudenta.pl/artykul/Jak_rzucic_palenie,74957.html
  • http://www.studentnews.pl/s/180/6444-Swiat-mezczyzny-newsy/3981882-Chcesz-rzucic-palenie-Przygotuj-sie.htm?c1=14635
  • http://www.biomedical.pl/nalogi/chcesz-rzucic-palenie-przygotuj-sie-2596.html
  • http://www.zdrowie.senior.pl/75,0,Chcesz-rzucic-palenie-Przygotuj-sie,13000.html
  • http://www.stylownik.pl/a-0972-chcesz-rzucic-palenie-przygotuj-sie.html
  • http://www.baletka.pl/a-7860-chcesz-rzucic-palenie-przygotuj-sie.html

Niniejszym informujemy, że funkcję Dyrektora Medycznego Szpitala Św. Rafała w Krakowie objął Pan Profesor Ryszard Gajdosz, natomiast funkcję Dyrektora Operacyjnego – Pani Agnieszka Sak-Ciężadło.

Profesor Ryszard Gajdosz od ponad 8 lat związany jest z Grupą Scanmed, a od 2012 r. piastuje stanowisko Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w naszym Szpitalu. Pan Profesor to specjalista o nieprzeciętnych kwalifikacjach oraz wyjątkowym podejściu do Pacjentów. Jest niekwestionowanym autorytetem w środowisku medycznym.

Zainteresowania naukowe i zawodowe Prof. Gajdosza obejmują urazy czaszkowo-mózgowe, ciężkie zakażenia, niewydolność oddechową, zaburzenia immunologiczne w anestezjologii i intensywnej terapii. Pan Profesor jest współautorem Ogólnopolskiego Programu Kontroli Zakażeń Szpitalnych oraz Wytycznych Postępowania Anestezjologicznego w zakresie znieczuleń przewodowych w warunkach okołooperacyjnej profilaktyki przeciwzakrzepowej. Jest członkiem m.in. Amerykańskiego Towarzystwa Anestezji Regionalnej, Europejskiego Towarzystwa Anestezjologów, Polskiego Towarzystwo Zakażeń Wewnątrzszpitalnych, Polskiej Akademii Nauk, a także wiceprezesem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Stanów Nagłych i Katastrof. Pan Profesor wykłada w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W sierpniu br. otrzymał wysoką nagrodę Państwową nadaną przez Ministra Zdrowia „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.

Pani Agnieszka Sak-Ciężadło jest absolwentką kierunku Zdrowie Publiczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest związana ze Scanmedem od 2008 r., pracując w Szpitalu Św. Rafała od początku jego działalności. Od ponad 7 lat jest odpowiedzialna za nadzór nad Administracją Medyczną Szpitala oraz organizację udzielania świadczeń. Od 2015 r. koordynuje opracowanie oraz wdrożenie standardów realizacji usług medycznych w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej w Grupie Scanmed.

×