Komunikaty prasowe

Centrum Medyczne Scanmed Multimedis oraz Szpital św. Rafała – miejsca przyjazne Maluchom

Miło nam poinformować, że nasze Centrum Medyczne przy ul. Armii Krajowej 5 oraz Szpital św. Rafała w Krakowie zostały zgłoszone przez rodziców do tegorocznej VI edycji „Kraków Przyjazny Maluchom” i otrzymaliśmy zaszczytny tytuł „Miejsca Przyjaznego Maluchom”. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych małych pacjentów, Scanmed Multimedis oraz Szpital św. Rafała tworzy w swoich placówkach specjalne udogodnienia dla dzieci i ich rodziców.

Organizatorami akcji są Agencja PR Inspiration oraz Gazeta Wyborcza. Już od 2006 roku jest tworzona mapa miejsc w Krakowie, w których pojawienie się rodziców z małymi dziećmi nie stwarza dla nikogo problemu. Patronem medialnym akcji „Kraków przyjazny maluchom” są: Telewizja Kraków, Radio Kraków oraz portal miastodzieci.pl. Patronat honorowy nad akcją objął prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Informacje o niej pojawią się także na oficjalnej stronie miasta.

***

Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.