Komunikaty prasowe

Bezpieczne Juwenalia ze Scanmed Multimedis

Scanmed Multimedis po raz kolejny z rzędu zabezpiecza Juwenalia w największych ośrodkach akademickich w Polsce. Jako partner medyczny, Grupa zapewnia bezpieczeństwo uczestników studenckiego święta w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Gdańsku.

– Cieszymy się, że nasze doświadczenie i kompetencje w zabezpieczeniu imprez zdecydowało o ponownym wyborze Spółki na partnera medycznego. Towarzyszymy studentom w Juwenaliach już po raz piąty – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis S.A.

– Zawsze staramy się być blisko studentów, wspierając ich w zakresie medycznym. Dlatego, poza standardowymi świadczeniami w ramach opieki zdrowotnej, prowadzimy działania z profilaktyki i edukacji prozdrowotnej, a także zabezpieczamy liczne wydarzenia studenckie – mówi Karolina Kulig, Koordynator ds. zabezpieczeń medycznych Scanmed Multimedis S.A.

W trakcie tegorocznych Juwenaliów Scanmed Multimedis będzie towarzyszyć w sumie ponad 300 tys. studentów podczas 21 imprez w największych miastach w Polsce, a to zaledwie początek dla Grupy, która rocznie zabezpiecza dziesiątki studenckich eventów. Tym razem do dyspozycji uczestników w zależności od lokalizacji będą nie tylko karetki z wykwalifikowanym personelem medycznym. Studenci będą mogli także wykonać badania profilaktyczne lub wziąć udział w szkoleniu w zakresie pierwszej pomocy.

Każdego roku akademickiego Scanmed Multimedis organizuje kilkadziesiąt akcji profilaktycznych, wykładów edukacyjnych oraz szkoleń, z których korzysta ponad 10 tys. osób. W ramach programu AKAMEDIK obejmuje opieką medyczną ponad 100 tys. studentów w całej Polsce.

***

Grupa Scanmed Multimedis jest od ponad 10 lat liderem w tworzeniu pełnoprofilowej prywatnej opieki medycznej w Polsce. W ramach Grupy, Pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne. Grupa świadczy usługi medyczne w 8 miastach w Polsce, oferując usługi w ramach 27 wielospecjalistycznych centrów medycznych, sieci ponad 650 placówek partnerskich i pełnoprofilowego Szpitala św. Rafała w Krakowie.

Aby dowiedzieć się więcej o działalności Grupy, odwiedź stronę: www.multimedis.pl, www.scanmed.pl, www.swrafal.pl

Kontakt dla mediów: Maria Węsierska, tel. 22 244 57 03, e-mail: maria.wesierska@mc.com.pl